Z pozoru łatwo żyć.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Z pozoru łatwo żyć.

Poezja aktem odwagi niemych.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój nr 4.

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 4 EmptySro Lut 27, 2013 6:24 pm

- W takim razie gratuluję wytrwałości. - uśmiechnąłem się do niego z zachwytem.
Ja ostatnio jakoś jej nie miałem. Nawet marzeń nie spełniałem. Po prostu nie było czego. Tak jakby znudziło mi się życie.
- Chyba nie będę się ich dotykał, bo jeszcze zepsuje. - rzuciłem tylko zanim Ryu wszedł do łazienki.
W oczekiwaniu na niego położyłem się na łóżku i nawet nie zauważyłem, kiedy zasnąłem.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 4 EmptySro Lut 27, 2013 6:40 pm

Rozebrałem się i wszedłem pod prysznic i zacząłem się myć. Szybko się z tym uwinąłem i wyszedłem z ręcznikiem zawiązanym na biodrach. Schowałem skrzypce i przykryłem kołdrą Milten'a po czym położyłem się zmęczony na łóżku i zasnąłem.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 4 EmptySro Lut 27, 2013 6:48 pm

Obudziłem się nad ranem. To była chyba moja ulubiona pora dnia, a raczej nocy. Rozejrzałem się po pokoju i zauważyłem śpiącego Ryu. Nie chcąc go budzić wszystko wykonywałem bardzo cicho. Najpierw wziąłem szybki prysznic, następnie ubrałem się i usiadłem na łóżku, biorąc się za czytanie książki. W międzyczasie zjadłem chyba 5 tabletek z krwią.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 4 EmptySro Lut 27, 2013 7:02 pm

Obudziłem się słysząc ciche szmery. Przetarłem oczy, podniosłem się do siadu i zerknąłem na drugie łóżko uśmiechając lekko.
-Dobry- mruknąłem z uśmiechem. Dopiero teraz zauważyłem, że ręcznik przez noc mi się zsunął i siedziałem na łóżku nagi. Zasłoniłem się ręcznikiem jak gdyby nigdy nic.

(sorrki internetu nie miałem i nie to wrzuciłem co trzeba)


Ostatnio zmieniony przez Ryu dnia Sro Lut 27, 2013 7:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 4 EmptySro Lut 27, 2013 7:39 pm

Zaczytałem się w tej książce i nawet nie zauważyłem, że Ryu już wstał.
- Dzień dobry! - zawołałem z szerokim uśmiechem. - Jak się spało?
W tym czasie zamknąłem książkę i położyłem ją na szafce obok łóżka. W końcu mam teraz lepsze rzeczy do roboty.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 4 EmptySob Mar 02, 2013 12:06 am

Spojrzałem na jego rozpromienioną buźkę i aż uśmiechnąłem się.
-Nieźle, a tobie kociaku?- spytałem i puściłem mu oczko. Wziąłem ze sobą rzeczy i ruszyłem do łazienki, ale po drodze zatrzymałem się i spojrzałem na niego.
-Masz ochotę się ze mną wykąpać? Albo wziąć razem prysznic?- spytałem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 4 EmptyPon Mar 11, 2013 9:47 pm

-Prysznic? Kąpiel? Razem? - pisnąłem zdziwiony. - Ja... Przed chwilą brałem prysznic.
Uśmiechnąłem się do niego delikatnie i znów usiadłem na swoim łóżku. Wróciłem do lektury, czekając, aż się wykąpie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój nr 4. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój nr 4.
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Pokój nr 3.
» Pokój nr 4.
» Pokój nr 3.
» Pokój nr 2
» Pokój nr 5.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Z pozoru łatwo żyć. :: Rezydencja :: Drugie piętro :: Pokoje-
Skocz do: