Z pozoru łatwo żyć.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Z pozoru łatwo żyć.

Poezja aktem odwagi niemych.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój nr 3.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Shinji
Admin
Shinji


Liczba postów : 120
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 3. Empty
PisanieTemat: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. EmptyCzw Sty 24, 2013 5:33 pm

Duży pokój urządzony w kolorach czerwieni i czerni. Na przeciwko drzwi znajduje się dość spore okno które pięknie oświetla ciemną podłogę.Parapet został wystylizowany na siedzisko, znajdują się tam miękkie, czerwone poduchy.Można z niego podziwiać ogrody rezydencji. Po obu stronach pokoju stoją dwa łóżka, dwie szafki nocne, dwie szafy i półki, wykonane z czarnego drewna. Każdy pokój jest też wyposażony w dużą i przestronna łazienkę. Ściany są wykładane jasnymi kafelkami, które kontrastują z ciemnymi kafelkami na podłodze. Po jednej stronie znajduje się dużą wanna i prysznic, a po drugiej umywalka która została wbudowana w małą, ciemną szafeczkę, nad nią wisi szerokie lustro

~Keizo
Powrót do góry Go down
Keizo

Keizo


Liczba postów : 4
Join date : 06/04/2013

Pokój nr 3. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. EmptySro Kwi 10, 2013 2:17 pm

Dzień jak co dzień, ale jednak inny. Dzisiaj się przeprowadzam. Co widzę? Jak na razie ogrody rezydencji, szczerze mówiąc mało mnie one interesują, chociaż będzie po czym spacerować a i tak pewnie skończy się na spaniu na którymś z drzew.
Zapłaciłem kierowcy i wysiadłem na wprost głównego wejścia. - Suuugooi, jest ogromny! - powiedziałem zachwycony ogromem i pałacowym wykończeniem budynku. - Książę przyjechał do swojego pałacykuu~ - powiedziałem radosny jak zwykle było to suche i nie dojrzałe. Rozejrzałem się po holu szeroko otwartymi oczami, nigdy nie zwracałem na to uwagi w swoim domu, bo przecież to mój dom, nie warto się nim zachwycać. Przeszedłem do swojego pokoju bacznie przyglądając się wszystkiemu dookoła. Kiedy otworzyłem drzwi lekko zawiodłem się na wnętrzu, spodziewałem się klasycznej bieli i brązu a nie czerni i czerwieni. " Znowu ta tandeta, robią te pokoje dla ludzi z depresją czy "zpaczonym" gustem? Musze to poprzerabiać na mój podwodny świa...". Nie zdołałem dokończyć swojego wewnętrznego monologu, ponieważ zobaczyłem... to, siedzisko na parapecie, coś co zawsze uwielbiałem i chciałem mieć. Nie zwracając uwagi na wszystko inne rzuciłem się na poduchy, już nie przeszkadzało mi to, że są czerwone, zostawiając otwarte drzwi i porozwalane bagaże usnąłem, mrucząc, na poduszkach.
Powrót do góry Go down
Shinrei

Shinrei


Liczba postów : 2
Join date : 10/04/2013

Pokój nr 3. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. EmptySro Kwi 17, 2013 6:45 pm

wszedłem do pokoju z dwiema torbami. Podszedłem do łóżka i katem oka spojrzałem na swojego współlokatora. cóż trzeba przyznać że jest bardzo przystojny,m kotem -haj mały - mruknąłem w jego strone
Powrót do góry Go down
Keizo

Keizo


Liczba postów : 4
Join date : 06/04/2013

Pokój nr 3. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. EmptyWto Kwi 30, 2013 5:17 pm

Mruknął tylko i przewrócił się na drugi bok spadając z lerzyska. -Ałaaa~ syknął i spojrzał na współlokatora. -Cze jestem Kei a ty? - uśmiechnął się miło wstając i wyciągając rękę przed siebie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój nr 3. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój nr 3.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój nr 1
» Pokój nr 2.
» Pokój nr 2
» Pokój nr 1.
» Pokój nr 2.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Z pozoru łatwo żyć. :: Rezydencja :: Drugie piętro :: Pokoje-
Skocz do: