Z pozoru łatwo żyć.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Z pozoru łatwo żyć.

Poezja aktem odwagi niemych.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój nr 4.

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptySro Lut 20, 2013 7:52 pm

Uśmiechnąłem się i kiedy złapał moją dłoń pociągnąłem go tak, że wpadł na mnie.
-Najpierw pytanie gdzie chciałbyś aby cię zabrał?- spytałem patrząc na niego.
-Może ogród? Albo jezioro? Co ty na to?- popatrzyłem na niego wyczekując odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptySro Lut 20, 2013 8:02 pm

Nie spodziewałem się tego, że znajdę się aż tak blisko niego. Naturalnym odruchem był jeszcze większy rumieniec, który pojawił się na moich policzkach.
- Hmm... Jeżeli to nie będzie problem to może jezioro? - zaproponowałem, obejmując go delikatnie w pasie.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptySro Lut 20, 2013 8:08 pm

Uśmiechnąłem się na jego odpowiedź i rumieniec, który wykwitł na jego polikach.
-W takim razie- powiedziałem i odsunąłem go od siebie lekko po czym złapałem i podniosłem go niczym pannę młodą.
-Trzymaj się dobrze?- powiedziałem z uśmiechem i stanąłem na parapecie. Rozłożyłem skrzydła i wyleciałem przez okno. Nie leciałem jeszcze, a utrzymywałem się po prostu w powietrzu aby się nieco oswoił.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptySro Lut 20, 2013 8:21 pm

Nie musiał tego mówić. Momentalnie objąłem go dość mocno. I nagle znaleźliśmy się na dworze.Spojrzałem w dół i jeszcze bardziej przylgnąłem do Ryu. Przez moment miałem zamknięte oczy i starałem się uspokoić i pogodzić z myślą, że wiszę w powietrzu. Po chwili już się opanowałem i mogłem otworzyć oczy.
- To świetne - uśmiechnąłem się szeroko i rozejrzałem po okolicy.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptySro Lut 20, 2013 8:25 pm

-Świat jest zupełnie inny z lotu ptaka- uśmiechnąłem się trzymając go mocno. Wzleciałem nieco wyżej aby mieć lepszy widok i rozejrzałem się. Jest.
-Widzę jezioro- powiedziałem -No to lecimy- powiedziałem i zacząłem lecieć w stronę jeziora. Nie leciałem za szybko aby go nie przestraszyć.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyNie Lut 24, 2013 4:35 pm

Doleciał do budynku i wleciał do pokoju przez otwarte okno. Wylądowałem na podłodze i postawiłem chłopaka. Po chwili moje skrzydła zniknęły, włosy zrobiły się krótsze i czarne, a oczy znów czerwone. Spojrzałem na niego i uśmiechnąłem się.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyNie Lut 24, 2013 4:42 pm

A tak fajnie się w niego wtulało... Szkoda, że to tak szybko minęło. Stanąłem na palcach i pocałowałem go nieśmiało.
- Dziękuję za cudowną wycieczkę. - uśmiechnąłem się szeroko.
Zamknąłem okno, żeby nie napadało. Nie chciałem, żeby zalało nam podłogę.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyNie Lut 24, 2013 4:51 pm

Uśmiechnąłem się na ten delikatny, nieśmiały pocałunek.
-Proszę bardzo słodziaku- mruknąłem i uśmiechnąłem się do niego.
Zerknąłem jak zamyka okno, a sam zdjąłem z siebie mokre ubranie zostając w samej bieliźnie.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyNie Lut 24, 2013 4:55 pm

Odwróciłem się na pięcie w stronę Ryu i szybko zasłoniłem oczy.
- Mogłeś powiedzieć, że będziesz się przebierał. - wymamrotałem dalej z zasłoniętymi oczami i zaczerwienionymi polikami.
Wypadało się też przebrać, ale jak na razie nie miałem jak.
- Już mogę odsłonić oczy? - zapytałem go niepewnym głosem.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyNie Lut 24, 2013 5:04 pm

Spojrzałem na niego nieco zdziwiony.
-Czemu miałem mówić?- spytałem patrząc na niego uważnie. Zaśmiałem się po chwili i podszedłem do niego.
-Nie wstydź się przecież nie jestem kobietą- zaśmiałem się odsłaniając jego oczy.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyNie Lut 24, 2013 5:12 pm

- Ale... Ty... Jesteś w bieliźnie. Nie wypada... - spuściłem wzrok i wbiłem go w podłogę. - Nie chciałem cię krępować... siebie też...
Po chwili podniosłem wzrok i spojrzałem na jego nagi tors. Z trudem powstrzymałem się od kolejnego spuszczenia wzroku, ale zamiast tego zacząłem nerwowo bawić się palcami.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyNie Lut 24, 2013 5:32 pm

Zaśmiałem się cicho i spojrzałem na jego twarz. Złapałem go za podbródek i zmusiłem aby na mnie spojrzał.
-Jesteś tak słodko niewinny- mruknąłem i pocałowałem go delikatnie.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyNie Lut 24, 2013 5:38 pm

Chyba muszę przywyknąć do takich niespodziewanych pocałunków.
- Potrafię być nie tylko słodko niewonny. - oblizałem kusząco wargi i z racji tego, że do ust nie sięgałem, niby nieśmiało zacząłem całować jego tors.
Co chwilę zostawiałem na nim czerwone ślady. W międzyczasie odkryłem, że Ryu cudownie pachnie.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyNie Lut 24, 2013 5:46 pm

Zaśmiałem się i objąłem go.
-Jaki niegrzeczny- zamruczałem mu na ucho i polizałem je.
Zamruczałem czując jego pocałunki na torsie.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyNie Lut 24, 2013 5:52 pm

Zamruczałem, kiedy polizał moje ucho, ale nie chciałem przerywać roboty. Moje pocałunki zsuwały się coraz niżej, aż w końcu znalazłem się na granicy ciała i jego bokserek. Nie czekając na pozwolenie złapałem je zębami i zsunąłem niżej. Wróciłem do pieszczenia ustami i językiem jego podbrzusza, później przeniosłem się na wewnętrzną stronę ud. Przerwałem na moment, żeby zobaczyć jego reakcję.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyNie Lut 24, 2013 6:03 pm

Wzdychałem cicho czując jego ciepłem usta i mokry języczek na ciele.
-Demoralizujesz mnie- wymruczałem patrząc na niego.
Zadrżałem lekko czując jego język na podbrzuszy. Wplotłem palce w jego włoski.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyNie Lut 24, 2013 6:11 pm

- Nie mów, że nie jest ci przyjemnie. - rzuciłem tylko i wróciłem do zadawalania go, a raczej kuszenia, żeby sam mnie o to poprosił.
Jedną ręką pieściłem jego jądra, a w tym samym czasie przesunąłem językiem wzdłuż jego męskości. Następnie wziąłem w usta jego jądra. Pieściłem je językiem z zadowoleniem. Po chwili przestałem i znów zająłem się jego penisem. Pocałowałem główkę i wsunąłem język w malutkie wgłębienie.
- Chcesz więcej? - zapytałem go, przerywając na chwilę.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyNie Lut 24, 2013 6:21 pm

-Jest i to bardzo- wymruczałem patrząc na niego.
Wzdychałem czując jak pieści moje jądra. Zagryzłem dolną wargę patrząc jak jego malutkie usteczka pieszczą mojego członka. Zadrżałem kiedy jego języczek tak zwinnie mnie pieścił.
-Jeszcze pytasz?- wymruczałem i uśmiechnąłem się do niego.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyNie Lut 24, 2013 8:16 pm

Zrozumiałem od razu. Dłonią znów pieściłem jego jądra. Kolejny raz pocałowałem główkę jego penisa, a językiem zacząłem kreślić kółka. Po chwili pogłębiłem ruchy. Wolną dłonią delikatnie ująłem nasadę jego męskości, której nie byłem w stanie objąć ustami. Po chwili wyciągnąłem jego członka z ust i znów zająłem się jego klejnotami. Dłoń przesuwała się po jego męskości. Znów wróciłem do niej i językiem kilka razy przesunąłem po całej jej długości. Tym razem robiłem wszystko subtelniej, ale szybciej. Podniosłem delikatnie wzrok i wpatrzyłem się w Ryu, nie przestając go zadawalać.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyPon Lut 25, 2013 2:17 pm

Wzdychałem stojąc jak głupi. Co jakiś czas z moich ust wyrwał się cichy jęk. Nie wiedziałem nawet, że jestem tak czuły. Zerknąłem na niego i podnieciłem się jeszcze bardziej. Widząc jego niewinną twarzyczkę kiedy robi takie rzeczy. Moja męskość już pulsowała w jego drobnych usteczkach.
-Ja...zaraz- sapnąłem patrząc na niego uważnie.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyPon Lut 25, 2013 2:24 pm

Och, nie dam ci tak łatwo dojść. Kciukiem zablokowałem nasieniowód, odwlekając również na chwilę jego orgazm. Lizałem go i całowałem, zupełnie jakbym zajmował się najsłodszym lizakiem na świecie. W końcu wziąłem go tak głęboko jak tylko mogłem i znów robiłem kółka językiem, przy okazji delikatnie zasysając powietrze. Mam nadzieję, że Ryu będzie zadowolony
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyPon Lut 25, 2013 2:31 pm

Już myślałem, że zaraz dojdę gdy nagle poczułem, że uniemożliwił mi to. Spojrzałem na niego oddychając szybko.
-No weź- sapnąłem zagryzając wargę. Po chwili znów wziął mojego penisa do ust. To nie może być jego pierwszy raz. Za dobry w tym jest. Kiedy zassał się nie wytrzymałem i doszedłem w jego usta z jękiem rozkoszy i pomrukiem.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyPon Lut 25, 2013 2:38 pm

Zaskoczył mnie z tym dojściem. Zwykle dawałem radę się jeszcze trochę podroczyć. Jak to bywa nie dałem rady połknąć wszystkiego. Z udawanym smutkiem wysunąłem jego członka z ust, pocałowałem czubek i zacząłem zlizywać to, czego nie dałem rady połknąć, niby przypadkiem zahaczając w międzyczasie o jego jądra. Jeszcze raz pocałowałem główkę jego penisa i spojrzałem na niego z uśmiechem.
- Podobało się? - zapytałem, oblizując wargi.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyPon Lut 25, 2013 2:44 pm

Starałem się uspokoić oddech po dopiero co przeżytym spełnieniu. Popatrzyłem na niego i uśmiechnąłem się delikatnie.
-Nie musiałeś- mruknąłem cicho patrząc na jego lekko spuchnięte usteczka. Przejechałem po nich palcem i pochyliłem się całując go.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 EmptyPon Lut 25, 2013 3:06 pm

Nieco śmielej odwzajemniłem pocałunek. Oderwałem się od jego ust dopiero po chwili.
- Ale chciałem. To była moja decyzja. - uśmiechnąłem się do niego szeroko.
Miałem nadzieję, że to, że musiał tak długo uspokajać oddech było potwierdzeniem mojego pytania.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój nr 4. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój nr 4.
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pokój nr 3.
» Pokój nr 4.
» Pokój nr 3.
» Pokój nr 2
» Pokój nr 5.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Z pozoru łatwo żyć. :: Rezydencja :: Drugie piętro :: Pokoje-
Skocz do: