Z pozoru łatwo żyć.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Z pozoru łatwo żyć.

Poezja aktem odwagi niemych.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój nr 4.

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 3:16 pm

Spojrzałem na niego.
-Nie robiłeś tego pierwszy raz, prawda?- spytałem cicho. To pytanie nurtuje mnie cały czas. Wziąłem go za rękę i usiadłem z nim na łóżku po drodze poprawiając swoje bokserki.
-Nie chce cię wykorzystywać- mruknąłem cicho patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 3:26 pm

Zasmuciło mnie troszkę to pytanie. Myślałem, że będzie zadowolony.
- Masz rację. Nie robiłem tego pierwszy raz. - spuściłem zawstydzony wzrok. - Ale pierwszy raz robiłem to z własnej woli! Gdybym nie chciał... Nie włożyłbym w to takiego uczucia. I nie wykorzystujesz mnie!
Ostatnie zdanie powiedziałem z pełnym przekonaniem.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 3:36 pm

Pogłaskałem go po głowie.
-Skoro tak to dobrze- mruknąłem i pocałowałem go delikatnie.
Objąłem go wtulając w siebie i zamruczałem cicho. Mimo wszystko poczułem się nieco winny za to co się stało. Głaskałem go czule po plecach tuląc go do siebie.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 3:44 pm

Wtuliłem się w niego z cichymi pomrukami. Z zadowoloną miną dawałem się głaskać po plecach.
- Wiesz co... Myślałem, że będziesz zadowolony. - powiedziałem bardzo cicho z ledwo dostrzegalnym smutkiem w głosie.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 3:54 pm

Kiedy usłyszałem jego słowa spojrzałem na niego.
-Byłem znaczy jestem zadowolony, po prostu myślałem, że się do tego zmuszasz, a tego bym nie chciał- powiedziałem czule tuląc go do siebie.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 4:00 pm

Uśmiechnąłem się do niego zadowolony.
-Dla ciebie nigdy nie musiałbym się zmuszać. -wymruczałem mu do ucha. - Mógłbym cię zadawalać cały czas.
Nawet nie miałbym nic przeciwko temu.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 4:05 pm

Uśmiechnąłem się delikatnie.
-Czujesz coś do mnie? Czy po prostu to lubisz?- powiedziałem i po chwili spojrzałem na niego -Znaczy nie miałem na myśli czegoś złego- powiedziałem od razu.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 4:14 pm

Spanikowałam. Przed chwilą obciągnąłem chłopakowi, którego nieznałem nawet dnia. Prawda, podobał mi się. Ale nie byłem w stanie przyznać się do tego.
-Ja... Lubię to.-skłamiałem gładko, ale nie byłem w stanie spojrzeć mu w oczy.
Pewnie od nazw wyczytałby z nich, że kłamię.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 4:20 pm

Wyczułem, że kłamał. Westchnąłem cicho i złapałem go za podbródek i zmusiłem aby na mnie spojrzał.
-Nie jesteś taki- mruknąłem cicho -Więc czemu to zrobiłeś?- spytałem patrząc wprost w jego oczy. Nie powiem, podobało mi się to co zrobił, ale to nie zmienia faktu, że zrobił to znając mnie tak krótko.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 4:32 pm

Wyrwałem mu się nie tyle ze złością co z paniką.
- Mówiłem, że to lubię. - powiedziałem z pełnym przekonaniem, spuszczając wzrok.
Żeby uniknąć kolejnych krępujących pytań ruszyłem szybkim krokiem w stronę łazienki. Zakluczyłem za sobą drzwi. Szybko rozebrałem się i wszedłem po prysznic. Zimna woda sprawiła, że jako tako otrzeźwiałem. Mimo wszystko nie miałem zamiaru wychodzić stąd.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 4:43 pm

Westchnąłem i spojrzałem na drzwi od łazienki. Wstałem i podszedłem do drzwi.
-Wiesz skoro lubisz to, to może przyprowadzę braci?- powiedziałem stojąc pod drzwiami -Jestem pewny, że z dziką przyjemnością skorzystają- dodałem, ale po chwili uderzyłem lekko w drzwi.
-Milten, ja wiem, że nie jesteś taki...- powiedziałem cicho.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 4:52 pm

Usiadłem pod drzwiami słuchając, co mówi Ryu. Na sobie nie miałem już nic, bo wszystkie ciuchy były bmdne, a ja nie wziąłem żadnych na przebranie.
- To jaki jestem twoim zdaniem? -zapytałem przez drzwi drżącym głosem.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 4:58 pm

Westchnąłem cicho i spojrzałem na niego.
-Myślę, że działałeś pod wpływem impulsu, a do tego ja cię nieświadomie prowokowałem- powiedziałem cicho.
-Przepraszam cię- dodałem po chwili.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 5:03 pm

Otwarłem gwałtownie drzwi i spojrzałem smutnym wzrokiem na niego.
- Może i działałem pod wpływem impulsu, ale nie prowokowałeś mnie. I nie przepraszaj. To ja przepraszam. Nie powinienem tego robić.
Dopiero po chwili doszło do mnie, że stoję przed nim zupełnie nagi. Cofnąłem się i zamknąłem za sobą drzwi.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 5:11 pm

Spojrzałem na niego kiedy otworzył drzwi.
-Nie musisz przepraszać- powiedziałem i już chciałem go przytulić, ale ten znów schował się w łazience.
-Masz jakieś ubrania ze sobą- spytałem po chwili.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 5:23 pm

Trafne pytanie.
-Właśnie.. Nie mam. Mógłbyś mi przynieść chociaż bieliznę? -zapytałem zawstydzonym głosem.
Raczej nie zapominałem o ubraniach, a tu w takim momencie...
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 5:25 pm

-Jasne zaraz coś znajdę- powiedziałem. Zajrzałem do szafy i przejrzałem ją. Wyjąłem pierwsze lepsze bokserki należące do chłopaka. Podszedłem do drzwi i zapukałem w nie.
-Mam- powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptyPon Lut 25, 2013 7:39 pm

Czekałem, aż zapuka. Kiedy to nastąpiło uchyliłem delikatnie drzwi i nie wyglądając wyciągnąłem w jego kierunku rękę. Mam tylko nadzieję, że nie wpadnie na pomysł wejścia do środka. Chyba umarłbym ze wstydu, sam nie wiem czemu.
- Dziękuję. - powiedziałem jeszcze tylko cichutko.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptySro Lut 27, 2013 5:15 pm

Uśmiechnąłem się do niego i podałem mu bieliznę.
-Proszę- powiedziałem i gdy drzwi się zamknęły poszedłem i usiadłem na łóżku.
Położyłem się na brzuchu wzdychając. Ten słodziak zainteresował mnie. I to bardzo.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptySro Lut 27, 2013 5:22 pm

Szybko się ubrałem i wyszedłem z łazienki. Z moich włosów na podłogę spadały krople wody. Ocierałem wierzchem dłoni te, które spływały po mojej twarzy.
- Nie jesteś śpiący? - zapytałem go z uśmiechem.
W końcu była już dość późna pora, a on chyba był stworzeniem dziennym.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptySro Lut 27, 2013 5:26 pm

Zerknąłem na niego i uśmiechnąłem się delikatnie.
-Jeszcze trochę mogę posiedzieć, chyba, że nie chcesz- powiedziałem i podniosłem się do siadu. Przetarłem oczy i ziewnąłem lekko. Zajrzałem pod łóżko i wyjąłem spod niego futerał. Wyjąłem skrzypce i uśmiechnąłem się do niego.
-Co mam ci zagrać?- spytałem.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptySro Lut 27, 2013 5:37 pm

- Widzę, że jesteś śpiący. - usiadł na swoim łóżku i jakoś chciałem zmusić go do snu, ale zrezygnowałem kiedy wyciągnął skrzypce. - Piękne. Ja... Nie znam się zbytnio na takiej muzyce. Mógłbyś ty coś wybrać?
Rozłożyłem się wygodnie na łóżku i wpatrywałem się w Ryu z wyczekiwaniem. Jeszcze nikt nie grał przy mnie na skrzypcach.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptySro Lut 27, 2013 5:47 pm

-Cóż na skrzypcach można zagrać prawie wszystko- uśmiechnąłem się do niego. Położyłem skrzypce na ramieniu i zastanowiłem się chwilę. Tak to chyba będzie dobrze. Zacząłem mu grać bardzo trudny utwór, którego długo się uczyłem, a był to Scherzo-Tarantella Henryka Wieniawskiego. Cóż mam nadzieję, że się mu spodoba.

Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptySro Lut 27, 2013 5:57 pm

Czekałem, aż zacznie grać. I w końcu zagrał. Cudowna melodia rozbrzmiewała w całym pokoju. Wsłuchiwałem się w każdy wydobywający dźwięk. W Ryu wpatrywałem się z rozchylonymi ustami.
- Cudowne... - wyszeptałem tylko, będąc dalej w szoku. - Zazdroszczę ci takiego talentu...
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 EmptySro Lut 27, 2013 6:09 pm

Kiedy po dłuższej chwili skończyłem uśmiechnąłem się do niego.
-Cóż to nie tylko talent, a i ciężka praca- powiedziałem z uśmiechem.
-Podobnie jest z marzeniami, trzeba ciężko pracować aby mogły się ziścić- stwierdziłem i odłożyłem skrzypce.
-Jak chcesz możesz sobie spróbować zagrać ja idę wziąć prysznic- powiedziałem i poszedłem do łazienki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój nr 4. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 4.   Pokój nr 4. - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój nr 4.
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pokój nr 3.
» Pokój nr 4.
» Pokój nr 3.
» Pokój nr 2
» Pokój nr 5.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Z pozoru łatwo żyć. :: Rezydencja :: Drugie piętro :: Pokoje-
Skocz do: