Z pozoru łatwo żyć.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Z pozoru łatwo żyć.

Poezja aktem odwagi niemych.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój nr 3.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Shinji
Admin
Shinji


Liczba postów : 120
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 3. Empty
PisanieTemat: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. EmptyPią Sty 25, 2013 9:14 pm

Duży pokój urządzony w kolorach czerwieni i czerni. Na przeciwko drzwi znajduje się dość spore okno które pięknie oświetla ciemną podłogę.Parapet został wystylizowany na siedzisko, znajdują się tam miękkie, czerwone poduchy.Można z niego podziwiać ogrody rezydencji. Po obu stronach pokoju stoją dwa łóżka, dwie szafki nocne, dwie szafy i półki, wykonane z czarnego drewna. Każdy pokój jest też wyposażony w dużą i przestronna łazienkę. Ściany są wykładane jasnymi kafelkami, które kontrastują z ciemnymi kafelkami na podłodze. Po jednej stronie znajduje się dużą wanna i prysznic, a po drugiej umywalka która została wbudowana w małą, ciemną szafeczkę, nad nią wisi szerokie lustro

~Rutta
~Aiichi


Ostatnio zmieniony przez Shinji dnia Sob Lut 16, 2013 12:48 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Rutta

Rutta


Liczba postów : 5
Join date : 25/01/2013

Pokój nr 3. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. EmptySob Sty 26, 2013 8:31 am

Branie jednej dużej walizki było zdecydowanie złym pomysłem, mogłem wziąć po prostu dwie mniejsze. Teraz musiałem jakoś wciągnąć tą jedną na trzecie piętro bo właśnie tam miałem swój pokój. Ech, mogli dać mi pokój niżej, tym bardziej, że kondycji fizycznej nie miałem najlepszej i wejście na trzecie piętro męczyło mnie. W końcu znalazłem się pod drzwiami od mojego pokoju i otworzyłem je kluczem, który dostałem wcześniej. Wszedłem do środka ciągnąc walizkę po podłodze, od razu zauważyłem dwa łóżka. Czyli będę mieć współlokatora, trochę stresujący fakt. Nie byłem najlepszy w nawiązywaniu przyjaźni przez moją nieufność. Westchnąłem i usiadłem na podłodze otwierając walizkę i wyciągając z niej wszystkie moje rzeczy, trzeba się rozpakować. Ciuchy układałem w półkach, natomiast wszystkie moje płyty CD odłożyłem na razie łóżko. Później się zastanowię gdzie je odłożyć, ubrania były najważniejsze.
Powrót do góry Go down
Aiichi

Aiichi


Liczba postów : 5
Join date : 03/02/2013

Pokój nr 3. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. EmptyNie Lut 17, 2013 3:21 pm

Z nie dużą walizką wszedłem na odpowiednie piętro i stanąłem przed drzwiami od pokoju, ktoś już był w środku bo słyszałem szelest. Wolnym krokiem wkroczyłem do środka. Spojrzałem na blondyna który był właśnie w trakcie rozpakowywania się. Położyłem torbę na wolnym łóżku również na nim siadając.
- Aiichi... - Powiedziałem cicho do współlokatora, spoglądając ponownie w jego stronę.
Powrót do góry Go down
Rutta

Rutta


Liczba postów : 5
Join date : 25/01/2013

Pokój nr 3. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. EmptyPon Lut 18, 2013 4:45 pm

Właśnie układałem moje płyty CD w półce w biurku kiedy usłyszałem otwierające się drzwi, odwróciłem głowę i ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłem dziewczynę. Chociaż nie, to przecież męska szkoła więc to pewnie zniewieściały chłopak. Ludzie, jak ja nie lubię takich typów. Udają dziewczyny pozbawiając się całkowicie swojej męskości. Może i ja nie byłem męski, ale wyglądałem jak chłopak i zachowywałem się jak chłopak. Byłem tylko trochę nieśmiały, ale to wszystko.
- Cześć, Rutta jestem - powiedziałem krótko i kontynuowałem układanie swoich płyt CD.
Powrót do góry Go down
Aiichi

Aiichi


Liczba postów : 5
Join date : 03/02/2013

Pokój nr 3. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. EmptySro Lut 20, 2013 12:54 pm

Zdaje mi się że Rutta mnie nie polubił, choć szczerze nie obchodziło mnie, to za bardzo. Był tu całkiem ładny widok za oknem. Wstałem z łóżka i usiadłem na parapecie tuląc się w czerwone poduchy i przyglądając obrazowi za oknem, nie zwracając większej uwagi na współlokatora.
Powrót do góry Go down
Rutta

Rutta


Liczba postów : 5
Join date : 25/01/2013

Pokój nr 3. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. EmptySro Lut 20, 2013 5:18 pm

Skończyłem układać moje płyty z muzykę w półce w biurku i schowałem pustą torbę podróżną pod łóżko, teraz przez długi czas nie będzie mi potrzebna więc niech sobie tam leży i się kurzy. z kieszeni od bluzy wyjąłem swoje małe mp4 i podłączyłem słuchawki, które następnie włożyłem do uszu. Włączyłem muzykę i usiadłem wygodnie na łóżku opierając się plecami o ścianę. Chwilę przeglądałem muzykę i w końcu wybrałem sobie folder jednego z zespołów, ustawiłem powtarzanie na ten folder i zamknąłem oczy słuchając piosenki.
Powrót do góry Go down
Aiichi

Aiichi


Liczba postów : 5
Join date : 03/02/2013

Pokój nr 3. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. EmptyNie Lut 24, 2013 5:02 pm

Krajobraz widoczny z okna był naprawdę piękny i uspokajający, po 10 minutach nieświadom, przysnąłem opierając głowę o szybę. Sniły mi się czasy kiedy to jeszcze nie martwiłem się o nic i mieszkałem z rodzicami, ahh stare dobre czasy. Uśmiechałem się przez sen.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój nr 3. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój nr 3.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój nr 2.
» Pokój nr 1
» Pokój nr 1.
» pokój nr 5.
» Pokój nr. 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Z pozoru łatwo żyć. :: Rezydencja :: Trzecie piętro :: Pokoje-
Skocz do: