Z pozoru łatwo żyć.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Z pozoru łatwo żyć.

Poezja aktem odwagi niemych.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ogród

Go down 
+3
Kastiel
Tsuna
Belial
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Adamantis

Adamantis


Liczba postów : 75
Join date : 22/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptySob Lut 23, 2013 4:02 pm

Czując przyjemny dotyk powoli znów zacząłem przysypiać. Nie moja wina, że to było takie przyjemne. Nagle jednak trochę oprzytomniałem czując na ustach jego wargi. Uśmiechnąłem się kącikiem ust delikatnie odwzajemniając pieszczotę. Otworzyłem oczy odsuwając się nieco od niego. Pogłaskałem go delikatnie po policzku uśmiechając się łagodnie gdy na mój nos spadła kropla deszczu. Westchnąłem cicho podnosząc się z kolan kotka patrząc na ciemną chmurę.
Powrót do góry Go down
Kazuhito

Kazuhito


Liczba postów : 74
Join date : 22/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptySob Lut 23, 2013 4:10 pm

Kiedy poczułem, że odwzajemnił pocałunek spojrzałem na niego i zauważyłem, że już nie śpi. Już chciałem przepraszać, ale w tej chwili poczułem jego dłoń na poliku. Uśmiechnąłem się delikatnie i po chwili poczułem na głowie zimną kroplę deszczu. Spojrzałem w górę.
-Nienawidzę jak pada- mruknąłem niezadowolony.
Powrót do góry Go down
Adamantis

Adamantis


Liczba postów : 75
Join date : 22/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptySob Lut 23, 2013 4:18 pm

Roześmiałem się wesoło podniosłem się z ławki. Wyciągnąłem rękę w stronę kota chwytając jego dłoń i podnosząc go do pionu. Zdjąłem z siebie marynarkę, którą zabrałem ze sobą i zakryłem nią Kazu chroniąc go przed deszczem. Uśmiechnąłem się kącikiem ust spoglądając w niebo.
-Chodźmy.
Mruknąłem pod nosem zgarniając kota ręką idąc w kierunku rezydencji. Po drodze na dobre się rozpadało przez co koszula przykleiła się do mnie delikatnie prześwitując. Zadowolony dumnie kroczyłem przed siebie.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptySob Lut 23, 2013 5:10 pm

Ryu napisał:
Milten napisał:
Podszedłem do niego i wyjrzałem zza poręczy. Po chwili wdrapałem się na jej dolną część i cmoknąłem Ryu w policzek i zeskoczyłem na pomost.
- Nie masz za co przepraszać. To ja dziękuję za to, że tak się dla mnie poświęcasz. - uśmiechnąłem się do niego z wdzięcznością.
Spojrzałem na niego kiedy poczułem usta na poliku i uśmiechnąłem się.
-Poświęcam?- powtórzyłem jakbym chciał się upewnić -To nic takiego, dla słodziaka wszystko- powiedziałem i pocałowałem delikatnie jego usta po czym znów się uśmiechnąłem.

- Sło... Słodziaka? - zdziwiłem się i dość mocno zarumieniłem. Jak dotąd nikt tak o mnie nie mówił. To miłe. Nie zdążyłem nawet zareagować na ten subtelny pocałunek. Tak bardzo się zdziwiłem.
- Pięknie tu. Co ty na to, żeby kiedyś zrobić tu piknik? - uśmiechnąłem się szeroko do niego
Powrót do góry Go down
Kazuhito

Kazuhito


Liczba postów : 74
Join date : 22/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptySob Lut 23, 2013 11:23 pm

Adamantis napisał:
Roześmiałem się wesoło podniosłem się z ławki. Wyciągnąłem rękę w stronę kota chwytając jego dłoń i podnosząc go do pionu. Zdjąłem z siebie marynarkę, którą zabrałem ze sobą i zakryłem nią Kazu chroniąc go przed deszczem. Uśmiechnąłem się kącikiem ust spoglądając w niebo.
-Chodźmy.
Mruknąłem pod nosem zgarniając kota ręką idąc w kierunku rezydencji. Po drodze na dobre się rozpadało przez co koszula przykleiła się do mnie delikatnie prześwitując. Zadowolony dumnie kroczyłem przed siebie.
Spojrzałem na niego i uśmiechnąłem się widząc jego prześwitujące ciało. Zagryzłem wargę i podszedłem do niego przytulając go od tyłu.
-Panie, a może jesteś głodny- wymruczałem mu na ucho podgryzając je lekko. Kurde, on działa na mnie jak kocimiętka.
Powrót do góry Go down
Adamantis

Adamantis


Liczba postów : 75
Join date : 22/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptySob Lut 23, 2013 11:39 pm

Zaśmiałem się.
-Ja zawsze jestem głodny.
Wymruczałem po czym zgarnąłem go rękę.
-Ponoć nie lubisz deszczu.
Mruknąłem mierząc go wzrokiem widzą, że zaprzestaje podążanai w stronę rezydencji. Uśmiechnąłem się.
-Kotek jest spragniony czułostek.?
Spytałem wpijając się w jego wargi.
Powrót do góry Go down
Kazuhito

Kazuhito


Liczba postów : 74
Join date : 22/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptySob Lut 23, 2013 11:49 pm

Mruknąłem patrząc się na niego.
-Bo nie lubię, ale jeśli mam być w nim z moim panem.
Uśmiechnąłem się na jego słowa i już miałem coś odpowiedzieć kiedy ten wpił się w moje usta. Zamruczałem zadowolony odwzajemniając pocałunek.
Powrót do góry Go down
Adamantis

Adamantis


Liczba postów : 75
Join date : 22/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptySob Lut 23, 2013 11:59 pm

Uśmiechnąłem się kącikiem ust delikatnie całując wargi chłopaka. Po jakimś czasie odsunąłem się od niego spoglądając w jego heterochromiczne oczka. Uśmiechnąłem się i złapałem go za rękę splatając z nim palce.
-Głodny jestem.
Wymruczałem ciągnąc go za sobą do rezydencji.

[z/t]

Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptyNie Lut 24, 2013 12:59 pm

Milten napisał:
Ryu napisał:
Milten napisał:
Podszedłem do niego i wyjrzałem zza poręczy. Po chwili wdrapałem się na jej dolną część i cmoknąłem Ryu w policzek i zeskoczyłem na pomost.
- Nie masz za co przepraszać. To ja dziękuję za to, że tak się dla mnie poświęcasz. - uśmiechnąłem się do niego z wdzięcznością.
Spojrzałem na niego kiedy poczułem usta na poliku i uśmiechnąłem się.
-Poświęcam?- powtórzyłem jakbym chciał się upewnić -To nic takiego, dla słodziaka wszystko- powiedziałem i pocałowałem delikatnie jego usta po czym znów się uśmiechnąłem.

- Sło... Słodziaka? - zdziwiłem się i dość mocno zarumieniłem. Jak dotąd nikt tak o mnie nie mówił. To miłe. Nie zdążyłem nawet zareagować na ten subtelny pocałunek. Tak bardzo się zdziwiłem.
- Pięknie tu. Co ty na to, żeby kiedyś zrobić tu piknik? - uśmiechnąłem się szeroko do niego
Jego reakcja była taka słodka. Trąciłem palcem jego mocno zarumieniony polik. Uśmiechnąłem się i zerknąłem na taflę wody.
-Można by coś takiego zrobić- powiedziałem i zerknąłem na niego.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptyNie Lut 24, 2013 1:09 pm

Nadąłem delikatnie poliki, kiedy Ryu je dotknął. Taki tam mały chomik.
- Cieszę się, że się zgadzasz. Chciałbym, żeby już było na tyle ciepło, że można by go zrobić. - uśmiechnąłem się szeroko. - A tak na marginesie... Co lubisz jeść, Ryu?
Delikatnie przekrzywiłem głowę, wpatrując się w niego z uwagą.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptyNie Lut 24, 2013 1:24 pm

Zaśmiałem się kiedy nadął poliki. Jaki słodki chomiczek.
Spojrzałem na niego kiedy usłyszałem pytanie i zamyśliłem się.
-W sumie preferuję japońską kuchnię, ale nie mam ulubionych potraw- posłałem mu uśmiech -A ty?- spytałem.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptyNie Lut 24, 2013 2:43 pm

- Wszystko, co ma w sobie czekoladę. - odpowiedziałem bez namysłu. - A umiesz gotować coś z kuchni japońskiej? Mógłbyś mnie nauczyć?
Lubiłem gotować dla kogoś, kto potrafił to docenić, ale nie traktowałem tego jako hobby. Raczej jak sposób na odstresowanie.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptyNie Lut 24, 2013 3:00 pm

-Coś tak ugotować umiem- uśmiechnąłem się do niego -Ale nie jestem wybitnym kucharzem- zachichotałem i pogłaskałem go po poliku.
-A co chciałbyś coś ugotować?- spytałem patrząc w jego śliczne oczka.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptyNie Lut 24, 2013 3:06 pm

- Nie musisz być wybitnym kucharzem. Wystarczy, że nie masz cukrzycy, a ja postaram się gotować. - roześmiałem się i przechyliłem głowę w stronę jego dłoni. - Pewnie, że chciałbym, tylko jeszcze nie wiem co. No i muszę mieć dużą ochotę na to, bo inaczej nic nie wyjdzie.
Ryu wpatrywał się w moje oczy, więc nie było innej możliwości niż wpatrywać się w jego oczy, co oczywiście robiłem.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptyNie Lut 24, 2013 3:12 pm

-Masz piękne oczy- powiedziałem z uśmiechem na ustach. Po chwili na mój nos spadła kropla. Spojrzałem w niebo i ujrzałem czarne chmury.
-Może wracajmy zanim się rozpada- powiedziałem i spojrzałem na chłopaka.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptyNie Lut 24, 2013 3:16 pm

- D... Dziękuję. - spuściłem zawstydzony wzrok i wbiłem go w ziemię.
Podniosłem głowę dopiero na propozycję chłopaka.
- Dobry pomysł. Idziemy pieszo, czy znowu użyjesz swoich anielskich skrzydeł? - zapytałem, uśmiechając się delikatnie.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptyNie Lut 24, 2013 3:21 pm

Uśmiechnąłem się widząc jak się zawstydził.
-A co wolisz?- spytałem patrząc na niego -Dla mnie to nie problem- uśmiechnąłem się do niego i nie powstrzymałem się. Pocałowałem go delikatnie gładząc ręką po poliku.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptyNie Lut 24, 2013 3:26 pm

Zamyśliłem się na moment i właściwie już wiedziałem.
- Bo ja... Nie chciał cię wykorzystywać... Ale latanie jest fajne...
Rozszerzyłem oczy, kiedy na moich ustach znalazł się kolejny pocałunek Ryu. Przyjemnie. Z racji tego, że byłem dużo niższy, objąłem go w pasie i nie miałem zamiaru go na razie puszczać.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptyNie Lut 24, 2013 3:30 pm

Zamruczałem czując jak mnie obejmuje. Sam też położyłem dłoń na jego głowie wplątując palce w jego włosy. Polizałem jego dolną wargę i wsunąłem język do jego ust pogłębiając pocałunek. Objąłem go przyciągając bardziej do siebie.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptyNie Lut 24, 2013 3:35 pm

Delikatnie rozchyliłem usta, ułatwiając mu dostęp do nich. Przyciągnął mnie bliżej siebie, na co zareagowałem cichym mruczeniem. Wsunąłem chłodne dłoni pod jego koszulkę i zacząłem błądzić nimi po jego plecach. Po chwili przeniosłem się na tors i palcami delikatnie trącałem jego sutki.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptyNie Lut 24, 2013 3:42 pm

Nie wytrzymałem i zaśmiałem się w jego usta po czym odsunąłem się lekko.
-Przepraszam, ale to łaskocze- mruknąłem śmiejąc się -Popsułem nastrój- powiedziałem i po chwili rozpadało się jeszcze bardziej.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptyNie Lut 24, 2013 3:47 pm

Nie wytrzymałem i również zacząłem się śmiać.
- Ryu ma łaskotki! - zaśmiałem się i zacząłem łaskotać go intensywniej.
Spodziewałem się, że pewnie za chwilę role się odwrócą. Moje przypuszczenia zawahał deszcz.
- Nie mieliśmy czasem iść do pokoju? - zapytałem go z uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptyNie Lut 24, 2013 3:55 pm

Śmiałem się jak opętany kiedy mnie łaskotał. Kiedy deszcz się wzmógł spojrzałem na niego.
-Tak mieliśmy wracać- uśmiechnąłem się i moje oczy znów zrobiły się niebieskie. Przemoknięte włosy zaczęły się wybielać oraz wydłużać, a z tyłu znów wyrosły skrzydła.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptyNie Lut 24, 2013 4:00 pm

I znowu Ryu zmieniał się w aniołka rodem z choinki. Taki ładny... Nie czekając na polecenia objąłem go za szyję i wczepiłem się w niego jak małe dziecko.
- Latanie jest takie cudowne... - westchnąłem cichutko, żałując, że ja nie mogę tego robić.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 EmptyNie Lut 24, 2013 4:21 pm

Uśmiechnąłem się i wziąłem go na ręce kiedy wczepił się we mnie. Uśmiechnąłem się i wzbiłem w powietrze. Uśmiechnąłem się na jego słowa i poleciałem do rezydencji.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ogród              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ogród    Ogród              - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Ogród
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Z pozoru łatwo żyć. :: Teren rezydencji-
Skocz do: