Z pozoru łatwo żyć.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Z pozoru łatwo żyć.

Poezja aktem odwagi niemych.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój nr 3.

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Isil

Isil


Liczba postów : 19
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 3. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. - Page 2 EmptyCzw Lut 28, 2013 7:57 pm

Rozszerzyłem zdziwiony oczy... no.. że to aż tak działało na niego, to się nie spodziewałem.. - Nie zrobisz tego - powiedziałem tylko spokojnie nie ruszając się z miejsca.
Powrót do góry Go down
Nekui

Nekui


Liczba postów : 43
Join date : 23/01/2013

Pokój nr 3. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. - Page 2 EmptyCzw Lut 28, 2013 8:31 pm

-Chcesz się przekonać?Od dawna nikogo nie miałem-powiedział i dobrał się do jego szyi podgryzając ją
Powrót do góry Go down
Isil

Isil


Liczba postów : 19
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 3. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. - Page 2 EmptyCzw Lut 28, 2013 8:40 pm

Poruszyłem się niespokojnie przez przypadek ocierając się o jego męskość.
Nie mam zamiaru się komuś teraz oddawać, a szczególnie wilkołakowi. - Przestań - powiedziałem odciągając go za włosy od mojej szyi.
Powrót do góry Go down
Nekui

Nekui


Liczba postów : 43
Join date : 23/01/2013

Pokój nr 3. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. - Page 2 EmptyNie Mar 24, 2013 8:50 am

-To ty zacząłeś...-zamruczał czując szarpnięcie po czym znów wrócił do gryzienia jego szyi nie przejmujac się tym że go szarpie
Powrót do góry Go down
Isil

Isil


Liczba postów : 19
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 3. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. - Page 2 EmptyNie Mar 24, 2013 5:33 pm

- Masz ty jakiś słaby punkt? - warknął i przestał ciągnąć go za włosy. Świetnie. Masochista mu się trafił. Przywalić nie przywali bo najwidoczniej chłopak to lubi. Powstrzymał się od mimowolnego jęku czując jego zęby na szyi.
Powrót do góry Go down
Nekui

Nekui


Liczba postów : 43
Join date : 23/01/2013

Pokój nr 3. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. - Page 2 EmptyNie Mar 24, 2013 6:01 pm

-Poszukaj-zamruczał i na wszelki wypadek zaklęciem zamknął drzwi żeby nikt im nie przeszkodził
Powrót do góry Go down
Isil

Isil


Liczba postów : 19
Join date : 15/02/2013

Pokój nr 3. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. - Page 2 EmptyPon Mar 25, 2013 4:07 pm

Syknął jak już całkiem jak zdenerwowany kot na następne słowa chłopaka. Na dźwięk zamykanego zamykanych drzwi spojrzał z jeszcze większych oburzeniem na niego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój nr 3. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 3.   Pokój nr 3. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój nr 3.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pokój nr 1.
» Pokój nr 2.
» Pokój nr 1
» Pokój nr 1.
» Pokój nr 5.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Z pozoru łatwo żyć. :: Rezydencja :: Pierwsze piętro :: Pokoje-
Skocz do: