Z pozoru łatwo żyć.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Z pozoru łatwo żyć.

Poezja aktem odwagi niemych.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój nr 2.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Shinji
Admin
Shinji


Liczba postów : 120
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 2. Empty
PisanieTemat: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. EmptySro Sty 16, 2013 11:51 am

Duży pokój urządzony w kolorach czerwieni i czerni. Na przeciwko drzwi znajduje się dość spore okno które pięknie oświetla ciemną podłogę.Parapet został wystylizowany na siedzisko, znajdują się tam miękkie, czerwone poduchy.Można z niego podziwiać ogrody rezydencji. Po obu stronach pokoju stoją dwa łóżka, dwie szafki nocne, dwie szafy i półki, wykonane z czarnego drewna. Każdy pokój jest też wyposażony w dużą i przestronna łazienkę. Ściany są wykładane jasnymi kafelkami, które kontrastują z ciemnymi kafelkami na podłodze. Po jednej stronie znajduje się dużą wanna i prysznic, a po drugiej umywalka która została wbudowana w małą, ciemną szafeczkę, nad nią wisi szerokie lustro

~Toshiaki
~Toshiki
Powrót do góry Go down
Toshiaki

Toshiaki


Liczba postów : 3
Join date : 22/01/2013

Pokój nr 2. Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2.   Pokój nr 2. EmptyWto Sty 22, 2013 6:15 pm

Wszedłem do pokoju, rzucając torbę na łóżko. Rozejrzałem się po pomieszczeniu, które było troszkę mroczne. Popatrzyłem na zegarek, było jeszcze wcześnie, więc postanowiłem iść się trochę przejść, mojego braciszka jeszcze nie było,więc to jeszcze lepiej nie będzie mi przynajmniej truł mi tu jakimiś bzdetami. Zostawiłem mu karteczkę na wszelki wypadek gdyby zachciało mu się pójść za mną. Wyszedłem z pokoju i ruszyłem przed siebie.


[z/t]
Powrót do góry Go down
 
Pokój nr 2.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój nr 3.
» Pokój nr 1.
» pokój nr 5.
» Pokój nr 5.
» Pokój nr 4.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Z pozoru łatwo żyć. :: Rezydencja :: Pierwsze piętro :: Pokoje-
Skocz do: