Z pozoru łatwo żyć.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Z pozoru łatwo żyć.

Poezja aktem odwagi niemych.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój nr 1.

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 121
Join date : 22/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPią Sty 25, 2013 9:24 pm

- Ja najczęściej śpiewam i gram na gitarze
Odpowiedział lagodnie z lekkim uśmiechem na ustach.
- A tak wogóle go gdzie Beliel wyjechał ?
Spytał ciekawy,mimo,że nie powinien wpychać nosa w nie swoje sprawy spytał ciekawy.Później najwyżej dostanie ochrzan od Shinji'ego.
Powrót do góry Go down
Shinji
Admin
Shinji


Liczba postów : 120
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPią Sty 25, 2013 9:34 pm

-Zawsze gdzieś wyjeżdża. Nigdy nie wiem gdzie - powiedziałem z lekkim smutkiem
Powrót do góry Go down
Belial
Admin
Belial


Liczba postów : 53
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPią Sty 25, 2013 9:41 pm

Wszedłem do pokoju trzymając na rękach małego chłopczyka.
- No witamy was. - mruknąłem i uśmiechnąłem się szeroko puszczając malca.
Ich miny były nie do opisania. Ja sam nie zamierzałem zbyt dużo na ten temat mówić. Ciekawy jestem tylko jak zareagują.
Powrót do góry Go down
https://obudzony-we-mgle.forumpolish.com
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 121
Join date : 22/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPią Sty 25, 2013 9:42 pm

-Aha rozumiem.Przepraszam,że pytałem
Opoweidział z lekką skruchą w głosie.Westchnął cicho zostanawijąc się co może teraz z sobą zrobić.
Powrót do góry Go down
Shinji
Admin
Shinji


Liczba postów : 120
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPią Sty 25, 2013 10:02 pm

-Nic się nie stało - powiedziałem z uśmiechem. Spojrzałem w stronę drzwi a moje oczy były jak dwa spodki-Bel kto to jest?!! - pytałem zszokowany
Powrót do góry Go down
Say

Say


Liczba postów : 4
Join date : 25/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPią Sty 25, 2013 10:06 pm

Kiedy zostałem postawiony na podłodze od razu schowałem się za Belialem i przytuliłem się do jego nóg. Bałem się strasznie tych innych ludzi, a szczególnie takiego jednego co zaczął się o mnie dość głośno wypytywać.
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 121
Join date : 22/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPią Sty 25, 2013 10:09 pm

Tsu odwrócił siew stronę chłopaka li lekko się uśmiechnąl ,lecz widząc chłopca mocno się zdziwił i przyglądał siew ciszy.
Powrót do góry Go down
Belial
Admin
Belial


Liczba postów : 53
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPią Sty 25, 2013 10:17 pm

Ojojoj.. Say się przestraszył. Odczepiłem go od swojej nogi i mocno przytuliłem. - Nie bój się malutki.. - powiedziałem uspokajająco. Dopiero po chwili dotarły do mnie słowa Shina. - Nasz syn kochanie. Ma na imię Say, i nie mogłem go samego zostawić. Dlatego wziąłem go ze sobą i wróciliśmy. Dlatego wrócilem. - powiedziałem zgodnie z prawdą i podniosłem chłopaczka zanosząc go na przystosowany do siedzenia parapet. Podszedłem do jednej z szafek i wyjąłem jakieś biszkopty, które dałem dziecku. - Proszę - powiedziałem spokojnie uśmiechając się przy tym. Sam poszedłem do Shina i usiadłem obok niego. - Jakiś problem masz z tym?
Powrót do góry Go down
https://obudzony-we-mgle.forumpolish.com
Shinji
Admin
Shinji


Liczba postów : 120
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPią Sty 25, 2013 10:24 pm

Moja mina wyrażała czysty szok.Oczami nadal jak 5 zlotych, tylko spojrzałem co robi dziecko. Na słowa Bela odezwałem się cicho - Ja pierdole....-Nic więcej nie powiedziałem. Spojrzałem na nie jeszcze raz i się uśmiechnąłem do niego łagodnie
Powrót do góry Go down
Tsuna

Tsuna


Liczba postów : 121
Join date : 22/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptySob Sty 26, 2013 12:39 pm

-To ja...nie będę przeszkadzał
Powiedział dziwnie skrępowany całą sytuacja. Wstał z łóżka i wyszedl czym prędzej z pokóju.

Z/t
Powrót do góry Go down
Belial
Admin
Belial


Liczba postów : 53
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyNie Sty 27, 2013 5:00 pm

Przytuliłem mojego Shina mocno i pocałowałęm w skroń. - Damy radę kochanie.. Poza tym źle to ująłem... - zmieszałem się po jego słowach dlatego postanowiłem zmienić zdanie - On jest teraz moim synem i mam prośbę byś go również przyjął. - mruknąłem cicho i przytuliłem go mocniej obserwując co jakiś czas poczynania dziecka.
Powrót do góry Go down
https://obudzony-we-mgle.forumpolish.com
Say

Say


Liczba postów : 4
Join date : 25/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyNie Sty 27, 2013 6:05 pm

Wziąłem od Bela biszkopty i zacząłem je wcinać patrząc głucho przez okno. Nie chciałem sprawiać im kłopotów. Poza tym, to Belial mnie wziął ze sobą. Westchnąłem cicho i wcinałem powoli biszkopty aż zasnąłem.
Powrót do góry Go down
Shinji
Admin
Shinji


Liczba postów : 120
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyNie Sty 27, 2013 6:22 pm

Uśmeichnąłem się na słowa Bela. Nadal byłem zdziwiony, ale z Belem u boku dalibyśmy radę -Oczywiście że to zrobię -Powiedziałem i wtuliłem się mocno
Powrót do góry Go down
Belial
Admin
Belial


Liczba postów : 53
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyNie Sty 27, 2013 6:49 pm

Uśmiechnąłem się szeroko i szepnąłem - Dziękuję. - Zaraz po tym spojrzałem na Say'a. Zobaczyłem, że zasnął, więc zmieniłem parapet do siedzenia w łóżko wczepione w okno zamiast parapetu. Podszedłem do małego i ucałowałem go w czoło po czym przykryłem kołderką. Wróciłem do Shina i pocałowałem go krótko po czym usiadłem obok niego i wziąłem go na kolana tuląc do siebie.
Powrót do góry Go down
https://obudzony-we-mgle.forumpolish.com
Shinji
Admin
Shinji


Liczba postów : 120
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyNie Sty 27, 2013 7:03 pm

Wtuliłem się w niego mocno. Nagle do głowy naszło mi pytanie - Chciałbyś mieć ze mną dziecko? Takie prawdziwe, nia adoptowane - spytałem cicho i wtuliłem w niego łepek- Jeżeli byś nie chciał, to powiedz mi o tym
Powrót do góry Go down
Belial
Admin
Belial


Liczba postów : 53
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPon Sty 28, 2013 10:50 am

Nie powiem, że nie, ponieważ bardzo mnie zdziwiło pytanie Shina, zważywszy na jego reakcję sprzed chwili. - Znamy się już bardzo długo, to fakt, ale decyzja o posiadaniu dziecka jest do przemyślenia. Ale chciałbym. - powiedziałem stanowczo i pocałowałem go dłużej.Nie powiem tego na głos, ale po prostu zastanawiam się czy Shin da radę. Chodzi mi o jego zdrowie psychiczne.. Dziecko to poważna sprawa i nawet jeżeli ja jestem gotowy i chcę dziecka, to nie znaczy, że Shin jest gotowy na nie, nawet jeżeli teraz by mówił, że jest ok.
Powrót do góry Go down
https://obudzony-we-mgle.forumpolish.com
Shinji
Admin
Shinji


Liczba postów : 120
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPon Sty 28, 2013 3:31 pm

Oddałem pocałunek - Z tobą wiem że dam radę. -powiedziałem z uśmiechem . Wtuliłem się - A kiedy byś je chciał mieć? - spytałem z ciekawości
Powrót do góry Go down
Belial
Admin
Belial


Liczba postów : 53
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPon Sty 28, 2013 5:30 pm

Zaśmiałem się krótko na jego pytanie. - Jak się zdarzy to będzie. - mruknąłem uśmiechnięty po czym przygryzłem mu płatek ucha. - Chyba, że ty już wiesz kiedy chcesz je mieć. - dodałem po chwili odgarniając mu włosy za ucho.
Powrót do góry Go down
https://obudzony-we-mgle.forumpolish.com
Shinji
Admin
Shinji


Liczba postów : 120
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPon Sty 28, 2013 5:53 pm

Zarumieniłem się - Ja chciałbym mieć ją jak najszybciej - powiedziałem po czym wyjąłem tabletki z szuflady i mu je podałem
Powrót do góry Go down
Belial
Admin
Belial


Liczba postów : 53
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPon Sty 28, 2013 6:03 pm

Wziąłem tabletki i spoglądałem raz na nie, a raz na zarumienionego Shina. Dopiero po chwili do mnie dotarło o co mu chodzi. - Czemu by nie.. - mruknąłem mozolnie oddając mu tabletki.
Powrót do góry Go down
https://obudzony-we-mgle.forumpolish.com
Shinji
Admin
Shinji


Liczba postów : 120
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPon Sty 28, 2013 6:06 pm

Zamrugałem ze zdziwienia że się zgodził - Dziękuję - powiedziałem po czym wziąłem tabletke
Powrót do góry Go down
Belial
Admin
Belial


Liczba postów : 53
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPon Sty 28, 2013 6:18 pm

Uniosłem jedną brew słysząc jego "dziękuję". Za co do cholery on mi dziękuje? - Przecież to sama przyjemność, bynajmniej dla mnie. - mruknąłem uśmiechając się lekko. Gdy chłopak przełknął tabletkę to spojrzałem na niego tak trochę pytająco po czym złączyłem nasze usta w mocnym i namiętnym pocałunku.
Powrót do góry Go down
https://obudzony-we-mgle.forumpolish.com
Shinji
Admin
Shinji


Liczba postów : 120
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPon Sty 28, 2013 6:27 pm

Oddałem pocałunek i zacząłem pieścić jego tors pod koszulką . Cieszyłem się że Bel też chce tego dziecka
Powrót do góry Go down
Belial
Admin
Belial


Liczba postów : 53
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPon Sty 28, 2013 7:04 pm

Włożyłem dłonie w jego spodnie, ale z tyłu, żeby nie było. Chociaż zbyt grzecznie zapewne nie będzie. Zacisnąłem ręce na jego krągłych pośladkach i przygryzłem mu wargę podczas pocałunku.
Powrót do góry Go down
https://obudzony-we-mgle.forumpolish.com
Shinji
Admin
Shinji


Liczba postów : 120
Join date : 12/01/2013

Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 EmptyPon Sty 28, 2013 7:13 pm

Zdjąłem mu koszulkę i całowałem namiętnie, nadal pieszcząc jego tors
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój nr 1. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1.   Pokój nr 1. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój nr 1.
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pokój nr 2.
» Pokój nr 1
» Pokój nr 4.
» Pokój nr 3.
» Pokój nr. 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Z pozoru łatwo żyć. :: Rezydencja :: Trzecie piętro :: Pokoje-
Skocz do: