Z pozoru łatwo żyć.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Z pozoru łatwo żyć.

Poezja aktem odwagi niemych.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jezioro

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Jezioro         - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro    Jezioro         - Page 2 EmptyCzw Lut 21, 2013 5:24 pm

Popatrzyłem na niego uważnie wyłapując każde słowo. Uśmiechnąłem się delikatnie.
-Dziękuję- mruknąłem i ująłem jego twarz w dłonie patrząc na niego uważnie.
-Śliczny jesteś- powiedziałem i pocałowałem go delikatnie, tak jak poprzednio.
Powrót do góry Go down
Milten

Milten


Liczba postów : 66
Join date : 17/02/2013

Jezioro         - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro    Jezioro         - Page 2 EmptyCzw Lut 21, 2013 5:29 pm

Od dzisiaj zakładam fanklub pocałunków Ryu. Są takie delikatne i subtelne.. Aż się chce więcej. Delikatnie rozchyliłem usta i oddałem pocałunek. Piękne chwile, aż się nie chce, żeby się skończyły. Jedną dłonią dalej trzymałem jego dłoń, drugą delikatnie go objąłem.
Powrót do góry Go down
Ryu

Ryu


Liczba postów : 69
Join date : 15/02/2013

Jezioro         - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro    Jezioro         - Page 2 EmptyCzw Lut 21, 2013 5:34 pm

Pogłębiłem delikatnie pocałunek i oderwałem się od jego delikatnych ust. Uśmiechnąłem się i wziąłem go na ręce tak jak poprzednio i wzleciałem do góry.
-Cel ogród- mruknąłem z uśmiechem i zacząłem lecieć w stronę wspomnianego ogrodu.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jezioro         - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro    Jezioro         - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Jezioro
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Z pozoru łatwo żyć. :: Teren rezydencji-
Skocz do: