Z pozoru łatwo żyć.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Z pozoru łatwo żyć.

Poezja aktem odwagi niemych.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ,,Gdy czas zatrzyma się już kolory niestety bledną, nie bój się podaj mi dłoń podążaj ze mną''

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Shinrei

Shinrei


Liczba postów : 2
Join date : 10/04/2013

,,Gdy czas zatrzyma się już kolory niestety bledną, nie bój się podaj mi dłoń podążaj ze mną'' Empty
PisanieTemat: ,,Gdy czas zatrzyma się już kolory niestety bledną, nie bój się podaj mi dłoń podążaj ze mną''   ,,Gdy czas zatrzyma się już kolory niestety bledną, nie bój się podaj mi dłoń podążaj ze mną'' EmptyCzw Kwi 11, 2013 5:11 pm

Imię:Shinrei

Nazwisko: Nieznane

Data urodzenia: 13 lipca

Wiek: Wygląda na 20 ale ma o wiele więcej

Wzrost :199

Waga : 78

Rasa: Inkub

Typ Seme

Stan cywilny: Wolny

Wygląd: Kruczoczarne włosy, wysportowane ciało i przystojna twarz. Dla wielu kobiet, i nie tylko, ponieważ również mężczyznom się podobał-był ideałem. Zniewalająca aura i władczy charakter onieśmielały niejednego człowieka, demona czy anioła. W swoim naturalnym środowisku zwykle chodził w swojej zbroi, jeśli można tak ją nazwać, gdyż miał odsłoniętą całą klatę, lecz ze względu na czasy i usposobienie "szkoły", do której teraz chodzi ubiera czarny luźny t-shirt i dość wąskie szare spodnie. I bez swojej zbroi budzi różne kontrowersje swoimi rogami i ogonem, których przez dumę swojej rodziny, co symbolizuje sygnet na lewej dłoni, nie chce ukrywać. Jego wąskie biodra ozdabiają 3 paski z ćwiekami, a szeroką szyję dość długi łańcuszek z krzyżykiem i obroża (bądź pasek z ćwiekami).

Charakter: Jest bardzo tajemniczy i mało ufny. Rzadko poznasz po nim w jakim jest nastroju. Uczucia takie jak współczucie są u niego rzadkim zjawiskiem. Jest chłodny w stosunku do obcych. Ale żeby nie było ma też drugą stronę, którą pokazuje nielicznym osobom. Jest wtedy ciepły i potulny. Jest kompetentny. W każdej sytuacji lub zagrożeniu potrafi zachować zimną krew. Pewnie dlatego jeszcze żyje. Kiedy ludzie cierpią sprawia mu to przyjemność. Jest złośliwy i strasznie niewdzięczny. Czasem jest bardzo impulsywny. Jest bardzo zboczony, co pokazuje bardzo często. Broń boże do jego partnera. Dla niego jest kochający i ciepły.

Zainteresowania :
~Broń
~ seks też się liczy?
Fetysze:
~Słodki i strachliwy uke
~BDSM
Ciekawostki: -

Biała magia
Powrót do góry Go down
Shinji
Admin
Shinji


Liczba postów : 120
Join date : 12/01/2013

,,Gdy czas zatrzyma się już kolory niestety bledną, nie bój się podaj mi dłoń podążaj ze mną'' Empty
PisanieTemat: Re: ,,Gdy czas zatrzyma się już kolory niestety bledną, nie bój się podaj mi dłoń podążaj ze mną''   ,,Gdy czas zatrzyma się już kolory niestety bledną, nie bój się podaj mi dłoń podążaj ze mną'' EmptySob Kwi 13, 2013 8:50 pm

Piętro drugie, pokój nr. 3.~
Powrót do góry Go down
 
,,Gdy czas zatrzyma się już kolory niestety bledną, nie bój się podaj mi dłoń podążaj ze mną''
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Anioły nie chcą spać, wiedzą że tracą czas...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Z pozoru łatwo żyć. :: Karty postaci-
Skocz do: