Z pozoru łatwo żyć.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Z pozoru łatwo żyć.

Poezja aktem odwagi niemych.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jestem twym panem, masz się słuchać ~.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Adamantis

Adamantis


Liczba postów : 75
Join date : 22/02/2013

Jestem twym panem, masz się słuchać ~. Empty
PisanieTemat: Jestem twym panem, masz się słuchać ~.   Jestem twym panem, masz się słuchać ~. EmptyPią Lut 22, 2013 4:50 pm

Imię: Adamantis
Nazwisko: Otoya
Data urodzenia: 20 luty
Wiek: 19 lat
Wzrost: 189cm
Waga: 78kg
Rasa: Wampir (seksualny)
Typ: Seme
Stan cywilny: Wolny
Wygląd: Adamantis jest wysokim mężczyzną, mierzącym całe 189cm wzrostu, o dobrze zbudowanej sylwetce, na której odznaczając się rysy mięśni. Ma długie, sięgające łopatek, jasne włosy z turkusowymi końcówkami i przydługą grzywką zasłaniającą część jego twarzy, którą zdobi para niebieskich oczu. Łącznie ma osiem kolczyków. Pięć w lewym uchu, dwa w prawym i jeden w prawej brwi. Kolczyki w uszach mają barwę turkusu, a w brwi czarną. Jego ukochanym zestawieniem ubrań jest biała koszula i czarne jeansy. Ulubionym kolorem Adamantisa jest turkus toteż wszelakie dodatki paski, kolczyki, rzemyki są właśnie tej barwy.
Charakter: Adamantis jest dość trudną osobą. Jest stanowczy i pewny siebie, a dla niektórych brutalny. Zawsze wie co robi i wie czego chce. Nienawidzi gdy ktoś mu rozkazuje toteż potrafi być agresywny. Jednak. Dla osób, na których mu zależy potrafi być czuły i delikatny. Potrafi. Co nie znaczy, że taki jest. Gdy odczuwa głód robi się nieco drażliwy szukając zaspokojenia.
Zainteresowania:
+Nie ma żadnych, ale lubi czasem pośpiewać.
Fetysze:
+Jego kotek.
Ciekawostki:
+Czerpie energię z kontaktów seksualnych.
+Posiada zdolności magiczne.
+Nosi na szyi Oko Proroka.

Biała magia~.

Proszę pokój z moim koteczkiem.
Powrót do góry Go down
Shinji
Admin
Shinji


Liczba postów : 120
Join date : 12/01/2013

Jestem twym panem, masz się słuchać ~. Empty
PisanieTemat: Re: Jestem twym panem, masz się słuchać ~.   Jestem twym panem, masz się słuchać ~. EmptyPią Lut 22, 2013 6:28 pm

Piętro trzecie, pokój nr 4.
Powrót do góry Go down
 
Jestem twym panem, masz się słuchać ~.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ano.. Jestem Say.. Miło mi ^^

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Z pozoru łatwo żyć. :: Karty postaci-
Skocz do: