Z pozoru łatwo żyć.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Z pozoru łatwo żyć.

Poezja aktem odwagi niemych.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ~Strzeż się, Wampirek nadchodzi~

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Wampirek

Wampirek


Liczba postów : 19
Join date : 26/01/2013

~Strzeż się, Wampirek nadchodzi~ Empty
PisanieTemat: ~Strzeż się, Wampirek nadchodzi~   ~Strzeż się, Wampirek nadchodzi~ EmptyPon Sty 28, 2013 7:00 pm

Imię:
~Matthew Wampirek~

Nazwisko:
~Blayk~

Data urodzenia:
~Dzień Matki~

Wiek:
~3066, lecz wyglądam na 23~

Wzrost :
~192 cm~

Waga :
~76 kg~

Rasa:
~Wampir~

Typ:
~ Władczy seme~

Stan cywilny:
~Będę kawalerem, aż do końca świata! Nie zostanę księdzem, jakby chciał mój tata!~

Wygląd :
~Jestem dość przystojnym chłopcem o hipnotyzującym spojrzeniu czerwonych oczu.
Czymś, co niemal od razu rzuca się w oczy, są moje gęste, kruczoczarne jak niebo nocą i miękkie włosy. Bardzo o nie dbam, choć często spotkasz je w estetycznym nieładzie.
Mam sto dziewięćdziesiąt dwa centymetry wzrostu, waga odpowiednia.
Moim atutem jest też trupio blada cera, która idealnie współgra z moimi wspaniałymi rysami twarzy i cieniami pod oczami. W połączeniu z szatańskim, sadystycznym uśmieszkiem i nożem- nieodzownym elementem mojego ubioru można się mnie nieźle przerazić na wieczornym spacerze. Preferuję ciemne ubrania i jestem bardzo wybredny jeśli o nie chodzi. Nie założę innych spodni niż rurki, toleruję jedynie glany i ostatecznie tenisówki. Uwielbiam wszelkie dodatki takie jak łańcuchy, paski, skórzane rękawiczki, bransoletki z ćwiekami. Zdarza mi się najczęściej też chodzić bez koszulki, bo to duże ułatwienie, gdy zdecyduję się nie chować swoich skrzydeł.
Jeśli chodzi o budowę ciała to jest całkiem niezła. Atletyczna sylwetka, męskie ramiona, tylko te dłonie takie... dziwne. Okropnie długie i chude palce, złodziejskie, ja to mówią....
Ładnie się opisałem?~

Charakter :
~Ja nie mogę, nienawidzę o sobie mówić, bo nigdy nie wiem co! No dobra, dla Ciebie już spróbuję.. .Od czego zacząć?
Albo dobra, już wiem. Ogólnie jestem bardzo irytujący! Gorsze zło ciężko znaleźć, ogólnie to wkurzanie ludzi jest swego rodzaju hobby. Drastyczne? Nie, słuchaj dalej. Masz do czynienia z sadystą z lekko masochistycznym skłonnościami, rozmiłowanym w torturach. Nie, jakimś psycholem, choć mam zawsze nóż w kieszeni, ale cicho!
Prowadzę nocny tryb życia, często włóczę się po lasach lub cmentarzach. Potrzebujesz jakąś broń, tabletki, narkotyki? To właśnie czarnowłosy jest postacią, która może ci w tym pomóc. Jednak nie ma nic za darmo i sporo sobie liczę za swoją pomoc. Moje ceny wzrastają wraz z trudnością wykonywanego zadania, ale to chyba oczywiste. Cóż, biedny nie jestem, jednak czasami poza innymi rzeczami, zgadzam się pohandlować własnym ciałem. W ogóle moja postawa mogłaby zdołować największego optymistę, czasami słuchając mnie ręce opadają. Ewentualnie ma się mnie ochotę strzelić w pysk, ale spróbuj, a rękę nożem ujebię! Jestem nieco rozkapryszony i drażliwy, czasem zachowuję się jak dziecko, któremu odebrano ostatniego cukierka, wtedy lepiej się do mnie nie zbliżać, gdyż nie wiadomo kiedy wybuchnę. Ale czy zły Matt krzyczy, klnie, niejednokrotnie nawet potrafi uderzyć, albo ugryźć? Nie. Jestem zimny i opanowany, potrafi wbić nóż patrząc prosto w serce, rzadko zdarza mi się wyjść okazać zdenerwowanie. Ta samokontrola pomaga mi w skupieniu się, by odprawiać nekromancję i posługiwać się Mocą. Nie, nie jestem smutasem, potrafię się dobrze bawić, a także sobie pożartować. Lubisz czarny humor?
Chcesz coś jeszcze? Spoko, ale i tak się już nagadałem! Jestem dość wrażliwym chłopcem, lecz zazwyczaj tylko wewnątrz. Na zewnątrz zobaczysz buntownika olewającego zasady, który potrafi zjechać tak, że aż się popłaczesz. Nie działają na mnie różne tzw. kazania i ochrzany. Problem? Chyba twój....
dalej chcesz mnie poznać? Spoko, ostrzegałem....
*wyjmuje nóż i ściera krew z siekiery, bo zardzewieje*~

Zainteresowania :
~Nałogowe poprawianie grzywki~
~Sadystyczne uśmiechanie się~
~Picie kawy kilka(naście) razy dziennie~
~Przygodny seks~

Fetysze:
~Krew~
~Strach`
~Seksowne, męskie ciało~
~Wino Black Magic~
~Tortury~
~Pełnia Księżyca ~
Ciekawostki:
~Raczej brak~


~Biała Magia~
Powrót do góry Go down
Belial
Admin
Belial


Liczba postów : 53
Join date : 12/01/2013

~Strzeż się, Wampirek nadchodzi~ Empty
PisanieTemat: Re: ~Strzeż się, Wampirek nadchodzi~   ~Strzeż się, Wampirek nadchodzi~ EmptyPon Sty 28, 2013 9:30 pm

Akcept. ~
Piętro 1, a pokój 4.; )
~~~~~
Powrót do góry Go down
https://obudzony-we-mgle.forumpolish.com
 
~Strzeż się, Wampirek nadchodzi~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Z pozoru łatwo żyć. :: Karty postaci-
Skocz do: