Z pozoru łatwo żyć.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Z pozoru łatwo żyć.

Poezja aktem odwagi niemych.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mroczny Las

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Belial
Admin
Belial


Liczba postów : 53
Join date : 12/01/2013

Mroczny Las Empty
PisanieTemat: Mroczny Las   Mroczny Las EmptyNie Sty 20, 2013 8:31 pm

Mroczny Las 10198810
Powrót do góry Go down
https://obudzony-we-mgle.forumpolish.com
Kazuhito

Kazuhito


Liczba postów : 74
Join date : 22/02/2013

Mroczny Las Empty
PisanieTemat: Re: Mroczny Las   Mroczny Las EmptyPon Lut 25, 2013 11:23 pm

Szedłem przez dłuższy czas odczuwając już zimno. Westchnąłem i dopiero gdy byłem sam pozwoliłem sobie na płacz. Opadłem bezradny na kolana i zacząłem płakać. Co ja teraz zrobię? Mój pan był jedyną osobą, z którą spędzałem czas. Jedyną osobą, z którą rozmawiałem. On był jedyną osobą, którą miałem...właśnie miałem. Objąłem się ramionami płacząc rozpaczliwie.

~*~
Siedziałem w tym lesie dobre pięć godzin. Trząsłem się cały z zimna nadal cicho szlochając. Cóż chyba wrócę. Wezmę swoje rzeczy -których i tak mam tylko trochę- po czym odejdę tak jak chciał. Dam mu spokój. Będę wolny...
Tyle, że nie miałem gdzie odejść. Mówi się trudno. Pewnie będę się tułał po świecie aż w końcu znów mnie zgarną i sprzedadzą jakiemuś napalonemu staruchowi. Będzie mnie ruchał codziennie z tą swoją obleśną mordą. Aż przeszedł mnie dreszcz na tę myśl. Po jakiejś kolejnej godzinie dopiero wstałem i chwiejnym krokiem ruszyłem z powrotem. Wyglądałem żałośnie. Oczy opuchnięte i czerwone od płaczu. Nos czerwony od zimna i drżące ciało. Przełknąłem ślinę, a ochrypnięte od płaczu gardło zabolało. Skrzywiłem się, wyglądałem teraz jak jedno, wielkie nieszczęście. Westchnąłem i udałem się do rezydencji.

[z/t]
Powrót do góry Go down
 
Mroczny Las
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Z pozoru łatwo żyć. :: Poza miastem-
Skocz do: